Активні фільтри

Наявність: 1 В наявності
Трасошукач Radiodetection C.A.T.4 + з генератором Genny 4 KIT

Динамічний діапазон: 120 дБ при 10 Гц

Динамічний захист від перевантаження: 40 дБ при 50 Hz (автоматично)

Точність визначення місцезнаходження: +/- 10% від глибини

Діапазон глибини: Режим пошуку лінії - 4 м, Режим пошуку зонду – 7 м

Точність визначення глибини: Режим пошуку лінії – 5%, Режим пошуку зонду – 5%

Горизонтальна точність GPS: 3 м ІКП (імовірна кругова помилка)

Ємність для реєстрації даних: 4 місяці по 8 годин на день, 5 днів на тиждень

Індикатор обслуговування: Надає попередження за 30 днів до дати закінчення

Наявність: 10 В наявності
DM-S1-W3140L-D SFP модуль WDM, 1.25 G, 40 км, TX 1310 нм, RX 1550 нм, LC, DDM

Форм-фактор модуля:  SFP

Швидкість передачі:  до 1,25 Гбіт/с 

Довжина хвилі передавача (Tx):  1310 нм

Довжина хвилі приймача (Rx):   1550 нм

Відстань передачі даних:  до 40 км

Потужність випромінювання:   -5…0 дБм

Чутливість приймача: -23 дБм

Оптичний бюджет:   18 дБ

Наявність функції DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Тип роз'єму:  LC

Робоча температура:  0 ~ +70 °C

Наявність: 1 В наявності
Полірувальна машина для оптичних конекторів DL-550

Тип: великий обсяг, інсталяція

Джерело тиску: спіральна пружина, квадратний тип тиску

Потужність полірування (макс.): 20 роз’ємів для FC/SC/ST і 24 роз’єми для LC/MU

Розміри: 390*310*370 мм

Вага: 27 кг

Вхідна напруга: 100-120 В змінного струму, 50/60 Гц або 220-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Наявність: 10 В наявності
DM-S1-W313S-D SFP-модуль оптичний WDM, 1.25 G, 3 км, TX 1310 нм, RX 1550 нм, SC DDM

Форм-фактор модуля: SFP

Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с

Довжина хвилі передавача (Tx): 1310 нм

Довжина хвилі приймача (Rx): 1550 нм

Відстань передачі даних: 3 км

Потужність випромінювання: -12...-3 дБм

Чутливість приймача: -21 дБм

Оптичний бюджет: 9 дБ

Наявність функції DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Тип роз'єму: SC

Робоча температура: °C 0 ~ +70

Наявність: Немає в наявності
CM336 кримпувальна машина

Поєднання пневматичного та електричного приводів

Педальне керування

Можливість зміни обтискних насадок для різних типів конекторів

Пневморозподільник: Airtec 4v210-08

Живлення: 187-253 В, 50/60 Гц

Тиск: 0.15-0.8 МПа

Габарити: 210х170х290 мм

Наявність: 10 В наявності
DM-S1-W553S-D SFP-модуль оптичний WDM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC DDM

Форм-фактор модуля SFP

Швидкість передачі, Гбіт/с до 1,25

Довжина хвилі передавача (Tx), нм 1550

Довжина хвилі приймача (Rx), нм 1310

Відстань передачі даних, км до 3

Потужність випромінювання, дБм -10…-4

Чутливість приймача, дБм -22

Оптичний бюджет, дБ 12

Наявність функції DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Тип роз'єму: SC

Робоча температура, °C 0 ~ +70

Наявність: 1 В наявності
DM-SFP/SFP медіаконвертер, 2 слота під SFP SM, MM, зовнішній блок живлення (без SFP модулей)

Швидкість передачі:

Fast Ethernet: 125 Мбіт/с

STS-3/STM-1: 155.52 Мбіт/с

ESCON/SBCON: 200 Мбіт/с

STS-12/STM-4: 622.08 Мбіт/с

1×Fiber Channel: 1.0625 Гбіт/с

Gigabit Ethernet: 1.25 Гбіт/с

2×Fiber Channel: 2.125 Гбіт/с

STS-48/STM-16: 2.48832 Гбіт/с

2.5 InfiniBand or PCI Express: 2.5 Гбіт/с

Тип інтерфейсу: SFP/SFP

Робоча довжина хвилі: залежить від встановленого SFP модуля

Відстань передачі: залежить від встановленого SFP модуля

Адаптер живлення AC: 220 В, DC: -48 В

Енергоспоживання: ≤3Вт

Робоча температура: 0...+50 ℃

Температура зберігання: -10...+70℃

Допустима вологість: від 5% до 90% (без конденсату)

Габаритні розміри: 93 мм × 71 мм × 26 мм

Наявність: 600 В наявності
GRISH D1 Плівка для полірування диск 5'' 1 µm, алмазна

Тип: Тонке полірування

Зернистість: 1 µm

Діаметр: 127 мм (5")

Мінерал: Алмазна

Підкладка: 80D

Рідина для поліровки: Dl вода

Час поліровки: 35-40 с

Довговічність: >30 пластин

Колір: Сірий

Наявність: Немає в наявності
JW3307A вимірювач зворотних втрат для тестування отпичних компонетів при виробництві
Вимірювач зворотних втрат
  • Довжини хвиль випромінювання: 1310/1550 нм
  • Конектор: FC/APC
  • Вимірювані зворотні втрати: 0 ~ 75 дБ
  • Довжини хвиль приймача: 850/1300/1310/1550 нм
  • Стабільність джерела випромінювання: 0.05 дБ (1година при 25°С)
  • Похибка виміру: ±0.3 дБ
  • Роздільна здатність: 0.01 дБ
Вимірювач внесених втрат
  • Довжини хвиль випромінювання: 800 ~ 1700 нм
  • Довжини хвиль приймача: 850/1300/1310/1550 нм, інші довжини хвиль на замовлення
  • Конектор вимірювача: FC/SC/ST/універсальний 2.5 мм /універсальний 1.25 мм
  • Тип приймача: InGaAs
  • Одиниці вимірювання: dBm/dB/xW
  • Діапазон вимірюваної потужності: +3 ~ -80 дБм
  • Роздільна здатність: Нелінійна 0.001 дБ; Лінійне 0.001 нВт/мкВт/мВт
  • Похибка виміру: ±5%

Конвертер OEO-10G

3 700,00 ₴
Наявність: 2 В наявності
Конвертер OEO-10G SFP+ to SFP+ (Type D)

Підтримка рекомендованої ITUT довжини хвилі DWDM/CWDM.

Відображення функції DDM.

Підтримка гарячого підключення.

Повноцінний світлодіодний дисплей.

Легкий монтаж.

Наявність: 1 В наявності
D-Link DMC-515SC медіаконвертер

- 1 x 10/100BASE-TX порт RJ-45

- 2 x 10/100BASE-FX SC порт

- IEEE 802.3 для 10BASE-T/F

- IEEE 802.3u для 100BASE-TX/FX

- Ethernet: 10 Мбіт/с/20 Мбіт/с (напівдуплекс/повний дуплекс)

- Fast Ethernet: 100 Мбіт/с/200 Мбіт/с (напівдуплекс/повний дуплекс)

- 10BASE-T: 2-парний кабель Cat. 3/4/5/5e, неекранована кручена пара UTP (до 100 м)

- 10/100BASE-TX: 2-парний кабель Cat. 5/5e, неекранована кручена пара

(UTP) (до 100 м)

- 100BASE-FX: Одномодовий оптоволоконний кабель із роз'ємом SC (до 15 км)

- Авто-MDI/MDIX

- Зовнішній адаптер живлення 5 В/1 А

- Працює: від 0 °C до 40 ºC, Зберігання: від -25 °C до 70 ºC 

- Розмір 120 x 88 x 25 мм, Вага: 292 г

- Довжина хвилі волокна - 1310 нм

- Сертифікати емісії (EMI): FCC Клас A, CE Клас A, VCCI Клас A

Наявність: Немає в наявності
MultiCure-24 піч для сушіння клею на 24 порти

Оптоволоконна піч для затвердіння з регульованим термостатом контролює температуру затвердіння в діапазоні від 65°C до 150°C

Епоксидна смола твердне при нижчій температурі протягом більш тривалого часу.

Стандартна версія печі містить знімний блок, який може вмістити до 24 SC, SMA, ST, FC і LC

роз'єми

Крім того, температуру можна контролювати за допомогою термометра, розміщеного всередині нагрівального блоку.

Наявність: 200 В наявності
GRISH SO/ADS Плівка для полірування диск 5'' 200

Тип: Фінішна поліровка

Зернистість: 0.02 µm

Діаметр: 127 мм (5")

Мінерал: SiO2

Підкладка: 70D

Рідина для поліровки: Dl вода

Час поліровки: 30-40 с

Довговічність: >8 пластин

Колір: Білий