F2H-LFC-1 Котушка нормалізуюча 1000м SM/FC-FC

8 580,29 ₴
F2H-LFC-1 Котушка нормалізуюча 1000 м, SM/FC-FC

Тип волокна: G.652D

Довжина волокна: 1000 м

Типові втрати: <0,5 дБ при 1310 нм на 1000 метрів

Тип роз'єму: FC (LC/SC опція)

Тип поліровки: UPC (APC опція)

Матеріал корпусу: SR поліпропілен

Колір: жовтий

Розмір: 23,8 х 14,1 х 6,7 см

Вага: 0,75 кг

Робоча температура:   -40 ~ + 55 °C

F2H-LFC-1

8 580,29 ₴
Кількість:
Оплата
Доставка
Ask a Question

Поспішайте! Тільки 1 Залишилося в наявності!

Останні товари на складі

Компактна нормалізуюча котушка призначена для нормалізації модового складу оптичного рефлектометра, що вводиться в оптичне волокно тестуючого випромінювання, і для усунення впливу на результати вимірювань ближньої мертвої зони OTDR.

Застосування котушки, що нормалізує, дозволяє оцінити стан кінцевого роз'єму ВОЛЗ, крім того, зменшується небезпека пошкодження оптичного роз'єму рефлектометра. Волокно котушки захищене від зовнішніх впливів спеціальним кожухом.

Підключення котушки до ВОЛЗ та вимірювального обладнання здійснюється за допомогою з'єднувальних шнурів у 3 мм ПВХ оболонці, оконцованих оптичними роз'ємами та розміщених при транспортуванні у спеціальних затискачах усередині корпусу.

На замовлення можливе закінчення будь-якими типами конекторів з різним поліруванням.

У цього товару немає відгуків!
  • Тип волокна:  G.652D
  • Довжина волокна:  1000 м
  • Типові втрати:  <0,5 дБ при 1310 нм на 1000 метрів
  • Тип роз'єму:  FC (LC/SC опція)
  • Тип поліровки:  UPC (APC опція)
  • Матеріал корпусу:  SR поліпропілен
  • Колір:  жовтий
  • Розмір:  23,8 х 14,1 х 6,7 см
  • Вага:  0,75 кг
  • Робоча температура:   -40 ~ + 55 °C