L-Cords FC-FC SM Simplex патчкорд (1м)

82,66 ₴

FC-FC SM Simplex 3мм патчкорд

Довжина : 1 м
Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Оптичний патчкорд одномодовий 9/125μm волокно G652D Simplex. Конектор FC-FC, полірування UPC, внесені втрати ≤0.3 дБ, зворотні втрати ≥50 дБ. Робоча температура -40~75°C, температура зберігання -45~85°C. Довжини хвиль 1310/1550 нм, матеріал оболонки PVC/LSZH, діаметр шнурів 2.0мм/3.0мм/0.9мм

FC-FC2
50 од.