GP-D Крос-бокс

918,33 ₴

GP-D Крос-бокс настінний 24 волокна

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Оптичний крос-бокс GP-D призначений для з'єднання волокон за допомогою пігтейлів, захищає місця зрощення оптоволокна та сприяє його розподілу, використовується в кімнатах з телекомунікаційним обладнанням та мережевим обладнанням.

GP-D застосовується для зрощування 4 відрізків оптоволоконного кабелю макс. діаметр 16 мм.

Структура GP-D спеціально розроблена для використання адаптерів, усередині крос-бокса є люверси для решти волокон або пігтейлів шляхом загину. Розблокувавши захисний замок, крос-бокс успішно відкривається, а також дозволяє проходити оптоволоконному кабелю з обох боків, що забезпечує зручність експлуатації та надійне встановлення.

Корпус GP-D виготовлений із ретельно підібраної сталевої пластини та оброблений методом лиття стандартного розміру з хорошими показниками механічної міцності. Поверхня корпусу вкрита електростатичним порошковим покриттям. Він забезпечує гарний зовнішній вигляд та довговічність використання.

Лоток 034 дозволяє встановити подвійний стек для забезпечення ємності від 12 до 24 волокон, тому його легко встановлювати, обслуговувати та відповідає міжнародному стандарту.

GP-D
10 од.

4 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 10 В наявності
ODF-DM-1U оптичний крос на 24 порта FC

Макс. кількість сплайс-касет:  2 (дві)

Місць під адаптерні панелі:  3 (три)

Макс. кількість адаптерів:  FC 24 (48 при застосуванні FC Duplex)

Тип кабельних вводів:  PG-11, PG-13,5