GP-D Крос-бокс

1 102,00 ₴

GP-D Крос-бокс настінний 24 волокна

GP-D Крос-бокс

1 102,00 ₴
Кількість:
Оплата
Доставка
Ask a Question

Поспішайте! Тільки 10 Залишилося в наявності!

Оптичний крос-бокс GP-D призначений для з'єднання волокон за допомогою пігтейлів, захищає місця зрощення оптоволокна та сприяє його розподілу, використовується в кімнатах з телекомунікаційним обладнанням та мережевим обладнанням.

GP-D застосовується для зрощування 4 відрізків оптоволоконного кабелю макс. діаметр 16 мм.

Структура GP-D спеціально розроблена для використання адаптерів, усередині крос-бокса є люверси для решти волокон або пігтейлів шляхом загину. Розблокувавши захисний замок, крос-бокс успішно відкривається, а також дозволяє проходити оптоволоконному кабелю з обох боків, що забезпечує зручність експлуатації та надійне встановлення.

Корпус GP-D виготовлений із ретельно підібраної сталевої пластини та оброблений методом лиття стандартного розміру з хорошими показниками механічної міцності. Поверхня корпусу вкрита електростатичним порошковим покриттям. Він забезпечує гарний зовнішній вигляд та довговічність використання.

Лоток 034 дозволяє встановити подвійний стек для забезпечення ємності від 12 до 24 волокон, тому його легко встановлювати, обслуговувати та відповідає міжнародному стандарту.

У цього товару немає відгуків!
Кількість кабельних вводів: - 4 для кабелю Ø 16 мм
- 2 для кабелю Ø 20 мм
Розміри 34,5 х 29 х 6 см
Вага 2,6 кг
Монтажний комплект

- Кріплення, стяжки

- Маркувальні стрічки

- КДЗЗ-60, 24 шт

- Ключ замка

- Сплайс-касета 12-24 ОВ

- Кріплення для кабелів

- Планки SC на 24 порта