FHP1A02 вимірювач оптичної потужності

4 054,56 ₴
Grandway FHP1A02 вимірювач оптичної потужності

Довжини хвиль (nm):  850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  FC/PC SC/PC ST/PC універсальний

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10 нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Лінійність:  ±5%

Автовимкнення:  Так

Підсвічування:  Так

Діапазон вимірів:   від - 60 до + 3 дБм

Робоча температура:  від -10 °С до +50°С

Температура зберігання:  від -20°С до +70°С

Джерело живлення:  батареї ААА-4 шт

Кількість
Add to wishlist
Останні товари на складі

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Мініатюрний вимірювач оптичної потужності серії FHP розроблено для використання з джерелом оптичного випромінювання для виконання вимірювань оптичних втрат у волоконно-оптичному кабелі. Діапазон вимірюваної потужності від (-60) до (+3) дБм. Вимірники оптичної потужності серії FHP1 менші та простіші у використанні, ніж вимірники оптичної потужності серії FHP2. FHP1 має універсальний інтерфейс для встановлення змінних адаптерів. Вимірник оптичної потужності FHP1 може визначати 6 довжин хвиль для повного задоволення потреб користувача. FHP1 може ефективно використовуватися в телекомунікаційних проектах та інших ситуаціях, де необхідні вимірювання довжин хвиль, близьких до інфрачервоного діапазону.

FHP1A02
2 од.

16 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 1 В наявності
Sumitomo T-502S KIT зварювальний апарат 

Тип зварних волокон:  SMF (G.652), MMF (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655), BIF (G.657)

Діаметр волокон:  125 мкм, діаметр покриття від 250 мкм до 3,0 мм мульти прижимами

Довжина сколотого волокна:  5 ~ 16 мм для єдиного волокна, 8 мм для дроп кабелю

Втрати  зварного з'єднання:  SMF: 0.02 дБ, MMF: 0.01 дБ, DSF: 0.05 дБ, NZDSF: 0.05 дБ

Зворотні втрати:  ≥60 дБ

Швидкість зварювання:  6 сек. SM G652 Quick Mode

Швидкість термоусадки:  12 сек FPS-61-2.6 гільзи 60 мм 0.25 Quick Mode

Перегляд волокон / Збільшення:  2 CMOS камери: 180X (zoom: 370X) для осі X или Y

Тест на розрив:  1.96 ~ 2.09 N

Технологія зварювання вололокон NanoTune

Конекторизація кабелю та патч-кордів

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHM2A01 оптичний мультитестер

Калібрувальні довжини хвиль:  850/1300/1310/1490/1550/1625 нм

Конектор:  змінний FC/PC, SC/PC

Пам'ять:  999 записів

Встановлення референтних значень:  є

Одиниці виміру:  дБ/дБм/мВт/мкВт

Точність відображення:  0,01 дБ

Точність виміру:  ± 0,2% ±1 нВт

Визначення довжини хвилі:  1310/1490/1550 (вхідна потужність > -40 дБм)

Виявлення тону:  270 Гц / 1кГц / 2кГц (вхідна потужність > -40 дБм)

Діапазон вимірювань:  від -70 до +10 дБм

Наявність: 1 В наявності
SUMITOMO TYPE-72C+ KIT зварювальний апарат для магістральних волоконно-оптичних ліній зв'язку

Технологія вирівнювання серцевин у високій роздільній здатності

NanoTune технологія зварювання волокон за програмою штучного інтелекту

Відображення на моніторі заряду акумулятора з точною оцінкою доступної кількості зварювань

Дві незалежні автоматичні термоусадочні печі

Автоматичне колібрування дуги

Внесення втрат для створення фіксованого атенюатора від 0,1 дБ до 15 дБ з наростанням 0,1 дБ

Універсальні прижими буфера 250 мкм, 900мкм, tight & loose buffer

SumiCloud – додаток до смартфону (опція)

Вбудовані відео інструкції

Наявність: 2 В наявності
НІМ-25 Набір інструментів для монтажу волоконно-оптичного кабелю
  • KS-1 ножиці
  • CFS-3 стрипер
  • RCS-114 стрипер
  • FTS стрипер
  • 721 стрипер
  • MDP-8L помпа
  • Cablematic CC02-7000 тросоріз
  • Kimtech Science серветки
  • FIS проволока для конекторів
  • WMB-3 1 маркери
  • Спирт 1л
  • Ізострічка
  • Кейс
  • Ліхтар
  • Рулетка
  • Бокорізі
  • Плоскогубці
  • Набір викруток
  • Індикатор напруги
  • Пінцет
  • FIS Лупа
  • Ніж монтажний
  • Маркер
  • Ножівка по металу
  • Гільзі КДЗЗ 60 мм
Наявність: 1 В наявності
Оптичне джерело світла JW3116

Робоча довжина хвилі:  1310/1550 нм, 850/1300 нм

Оптичне волокно: SM, MM

Тип лазера:  FP-LD

Вихідна потужність:  -5 ~ -12 дБм

Регульований розмір кроку:  <0.5 дБм

Стабільність (30 хв,20℃):  0.15 дБ

Мудуляція (Гц):  CW, 270,330,1K,2K

Оптичний порт:  FC/PC

Лужний акумулятор:  3 * AA,1.5 V

Адаптер живлення:  8.4 В

Час роботи від батареї:  45 г

Робоча температура:  -10 ~ +60 ℃

Температура зберігання:  -25 ~ +70 ℃

Габарити:  23.5 * 16 * 8 см

Вага:  0,7 кг

Комутатор GS724TPP

21 450,71 ₴
Наявність: 2 В наявності
Комутатор Netgear GS724TPP 24x1GE PoE+(380W), 2xSFP, керований

IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

IEEE 802.3i 10Base-T

IEEE 802.3ad Link Aggregation /(LAG з LACP)

IEEE 802.1q /Маркування VLAN

IEEE 802.1p /Клас обслуговування (QoS)

IEEE 802.1d /Протокол Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1s /Протокол Multiple Spanning Tree (MSTP)

IEEE 802.1x /Контроль доступу до мережі RADIUS

IEEE 802.3z Gigabit Ethernet /1000BASE-SX/LX

IEEE 802.3ab 1000BASE-T

IEEE 802.3u /100BASE-T

IEEE 802.3x /Повнодуплексний контроль потоку

IEEE 802.1w /Протокол Rapid Spanning Tree (RSTP)

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3 Ethernet

Наявність: 5 В наявності
Miller KS-1 Ножиці для різання арамідних ниток (Kevlar, Twaron)

Ергономічні литі ручки

Мікрозазубрини знижують ковзання

Леза з спеціальної сталі

Легкі та компактні

Довжина 140 мм 

Вага 79 г

Наявність: 16 В наявності
Grandway VLS-8-30 візуальний локатор пошкоджень

Робоча температура:  від 0 до +40°C

Довжина хвилі:  650 нм±10нм

Оптичний роз'єм: універсальний 2,5мм для FC, SC, ST

Вихідна потужність: 30 мВт

Режими роботи:  CW (безперервне випромінювання)/ 2Гц

Ресурс акумулятора:  6 г

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Температура зберігання:  –20 до +70°C

Діапазон виміру відстаней:  до 18 км

Вага:  67,8 г

Розміри:  120 х 33 х 30 мм

Наявність: 5 В наявності
Набір луп FIS (2х, 3х, 5х, 7х, 10х)

Набір включає 5 високоякісних луп зі збільшенням 2X, 3X, 5X, 7X та 10X.

Дозволяє провести попередній огляд волоконно-оптичного роз'єму на наявність бруду, подряпин.

Виготовлені з легкого та міцного пластику.

Наявність: 1 В наявності
Stanley Набір інструменту, універсальний (51 од.)

Біти 25 мм – 20 шт

Викрутки Ph 2pt x 100 мм

Плоска 6.5 × 100 мм

Ключ-тріскачка 1/4"

Рулетка 5 м

Ніж 18 мм

Тримач для змінних наконечників

Кейс

Наявність: 7 В наявності
Grandway FHP12A вимірювач оптичної потужності мініатюрний

Модель:  FHP12A

Довжини хвиль, (нм):   850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  універсальний 2.5 мм

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Діапазон вимірювань (дБм):  від - 70 до + 10 @ 1550 нм

Час безперервної роботи:  близько 230 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Розміри/Вага:  120 х 33 х 30 мм / 70 г

Наявність: 6 В наявності
Grandway FHP12B вимірювач оптичної потужності мініатюрний

Модель:  FHP12B

Довжини хвиль, (нм):  850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  Універсальний 2.5 мм

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10 нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Діапазон вимірювань (дБм):  від - 60 до + 26 @ 1550 нм

Час безперервної роботи:  близько 230 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Розміри/Вага: 120 х 33 х 30 мм / 70 г