FHP12A вимірювач оптичної потужності мініатюрний

1 322,59 ₴
Grandway FHP12A вимірювач оптичної потужності мініатюрний

Модель:  FHP12A

Довжини хвиль, (нм):   850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  універсальний 2.5 мм

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Діапазон вимірювань (дБм):  від - 70 до + 10 @ 1550 нм

Час безперервної роботи:  близько 230 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Розміри/Вага:  120 х 33 х 30 мм / 70 г

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Вимірювач оптичної потужності серії FHP12A має компактний розмір і дозволяє швидко та точно вимірювати рівень вхідного сигналу. Універсальний 2.5мм інтерфейс адаптера (підтримує конектори типу FC, SC, ST). Низьке енергоспоживання, що забезпечує понад 100 годин безперервної роботи приладу без заміни джерел живлення

FHP12A
7 од.

Технічний паспорт

Довжина хвилі
850~1625нм

16 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 1 В наявності
Sumitomo T-502S KIT зварювальний апарат 

Тип зварних волокон:  SMF (G.652), MMF (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655), BIF (G.657)

Діаметр волокон:  125 мкм, діаметр покриття від 250 мкм до 3,0 мм мульти прижимами

Довжина сколотого волокна:  5 ~ 16 мм для єдиного волокна, 8 мм для дроп кабелю

Втрати  зварного з'єднання:  SMF: 0.02 дБ, MMF: 0.01 дБ, DSF: 0.05 дБ, NZDSF: 0.05 дБ

Зворотні втрати:  ≥60 дБ

Швидкість зварювання:  6 сек. SM G652 Quick Mode

Швидкість термоусадки:  12 сек FPS-61-2.6 гільзи 60 мм 0.25 Quick Mode

Перегляд волокон / Збільшення:  2 CMOS камери: 180X (zoom: 370X) для осі X или Y

Тест на розрив:  1.96 ~ 2.09 N

Технологія зварювання вололокон NanoTune

Конекторизація кабелю та патч-кордів

Fast-коннектор FTTH-SA3

57,86 ₴
Наявність: 50 В наявності

Установка без використання епоксидного клею

Передполірована ферула

Механічне з'єднання, що гарантує мінімальні втрати

Перевірка з'єднання за допомогою візуалізатора дефектів

Наявність: 6 В наявності
Grandway FHP12B вимірювач оптичної потужності мініатюрний

Модель:  FHP12B

Довжини хвиль, (нм):  850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  Універсальний 2.5 мм

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10 нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Діапазон вимірювань (дБм):  від - 60 до + 26 @ 1550 нм

Час безперервної роботи:  близько 230 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Розміри/Вага: 120 х 33 х 30 мм / 70 г

Наявність: 11 В наявності
Grandway VLS-8-10 візуальний локатор пошкоджень

Робоча температура:  від 0 до +40°C

Довжина хвилі:  650 нм±10нм

Оптичний роз'єм:  універсальний 2,5мм для FC, SC, ST

Вихідна потужність:  10 мВт

Режими роботи:  CW (безперервне випромінювання)/ 2Гц

Ресурс акумулятора:  12 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Температура зберігання:  –20 до +70°C

Діапазон виміру відстаней:  до 12 км

Вага:  67,8 г

Розміри:  120 х 33 х 30 мм

Наявність: 1 В наявності
Трасошукач Radiodetection C.A.T.4 + з генератором Genny 4 KIT

Динамічний діапазон: 120 дБ при 10 Гц

Динамічний захист від перевантаження: 40 дБ при 50 Hz (автоматично)

Точність визначення місцезнаходження: +/- 10% від глибини

Діапазон глибини: Режим пошуку лінії - 4 м, Режим пошуку зонду – 7 м

Точність визначення глибини: Режим пошуку лінії – 5%, Режим пошуку зонду – 5%

Горизонтальна точність GPS: 3 м ІКП (імовірна кругова помилка)

Ємність для реєстрації даних: 4 місяці по 8 годин на день, 5 днів на тиждень

Індикатор обслуговування: Надає попередження за 30 днів до дати закінчення

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHM2A01 оптичний мультитестер

Калібрувальні довжини хвиль:  850/1300/1310/1490/1550/1625 нм

Конектор:  змінний FC/PC, SC/PC

Пам'ять:  999 записів

Встановлення референтних значень:  є

Одиниці виміру:  дБ/дБм/мВт/мкВт

Точність відображення:  0,01 дБ

Точність виміру:  ± 0,2% ±1 нВт

Визначення довжини хвилі:  1310/1490/1550 (вхідна потужність > -40 дБм)

Виявлення тону:  270 Гц / 1кГц / 2кГц (вхідна потужність > -40 дБм)

Діапазон вимірювань:  від -70 до +10 дБм

Наявність: 100 В наявності
GRISH D30 Плівка для полірування диск 5'' 30 µm, алмазна

Тип: Видалення епоксиду

Зернистість: 30 µm

Діаметр: 127 мм (5")

Мінерал: Алмазна

Підкладка: 80D

Рідина для поліровки: Dl вода

Час поліровки: 30-35 с

Довговічність: >30 пластин

Колір: Зелений

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHS2D02 джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі на виході:  1310 та 1550 нм

Тип лазера:  LD

Стабільність вихідних параметрів * Короткочасна (15 хвилин): 0.05dB для 1310нм

Довготривала (8 годин):  0.1dB для 1310, 1550нм

Конектор:  FC/PC, SC/PC, ST/PC взаємозамінні конектори (APC на замовлення)

Центральна довжина хвилі:  1310±20нм та 1550±20нм

Спектральна ширина:  5 нм

Частота модульованого сигналу (Гц):  270,1K,2K

Вихідна потужність:  -5 дБм

Регульований діапазон:  3 дБ, 0.1dB/крок

Автовимкнення:  Так

Підсвічування:  Так

Робоча температура:  від -10 до +50oC

Температура зберігання: в ід -20 до +70oC

Джерело живлення:  2 батарейки Ni-MN типу АА (2500mAh)

Розміри Д х Ш х В (мм):  160 * 76 * 45

Вага (гр):  270

Адаптер ST-ST SM DX

50,84 ₴
Наявність: 10 В наявності
Адаптер ST-ST SM Duplex

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95% RH