821 мультистрипер для дроту Ø 0.4-1.3 мм

537,30 ₴
Miller 821 мультистрипер для різання та зачистки дроту Ø 0.4-1.3 мм

Товщина зачищаючих кабелів Ø від 0.40 мм до 1.3 мм

Зовнішний діаметр проводу: 0.4мм, 0.5мм, 0.6мм, 0.8мм, 1.0мм,  1.3мм

Довжина 159 мм

Вага 107,7 г

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Стрипер / різак Miller 821 для видалення оболонок проводів різних перетинів. Модель 821 зачищає і розрізає дроти розміром 0,40-1,3 мм.

821
11 од.

Технічний паспорт

Діаметр кабелю
0.4 - 3 мм

16 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHS2Q02F джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі: 1310/1490/1550/1625 нм

Тип конектора:

– FC/PC, SC/PC,

– ST/PC – опціонально,

– FC/APC, SC/APC, ST/APC – доступні до замовлення

Тип випромінювача: LD

Ширина спектру: 3 нм

Частота модуляції: 270 Гц, 1 кГц, 2 кГц

Вихідна потужність: -5 дБм ± 0,5 дБ

Автовимкнення: Є

Підсвічування: Є

Температура експлуатації:  -10 ° до +50 °С

Температура зберігання:  -20 ° до +70 °С

Акумулятори:  Ni-MH AA 2500мАч, 2шт (не входять у стандартний комплект поставки)

Наявність: 5 В наявності
Miller KS-1 Ножиці для різання арамідних ниток (Kevlar, Twaron)

Ергономічні литі ручки

Мікрозазубрини знижують ковзання

Леза з спеціальної сталі

Легкі та компактні

Довжина 140 мм 

Вага 79 г

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHS2D03 джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі на виході:  850 та 1300 нм

Тип лазера:  LD

Стабільність вихідних параметрів

- короткочасна (15 хвилин): 0.05 dB для 1300 нм, 0.1 dB для 850 нм

- тривала (8 годин): 0.2 дБ для 850 нм, 0.1 дБ для 1300 нм

Центральна довжина хвилі:  850±10 нм та 1300±20 нм

Конектор:  FC/PC, SC/PC, ST/PC взаємозамінні конектори (APC надається під час замовлення)

Спектральна ширина: 5 нм

Частота модульованого сигналу (Гц):  270, 1K, 2K

Вихідна потужність:  -5 дБм

Регульований діапазон:  3 дБ, 0.1 dB/крок

Автовимкнення:  Так

Підсвічування:  Так

Робоча температура:  від -10 до +50°C

Температура зберігання:  від -20 до +70°C

Джерело живлення: 2 батарейки Ni-MN типу АА (2500 mAh)

Розміри Д х Ш х В (мм): 160 * 76 * 45

Вага: 270 г

Наявність: 2 В наявності
Miller FOKC ножиці для різання арамідних ниток волоконно отпичного кабелю

Зазубрені різальні леза

Легкі та компактні

Зворотна пружина

Ергономічні амортизуючі ручки

Високовуглецеву сталь

Довжина 146 мм

Вага 72 г

Наявність: 11 В наявності
Grandway VLS-8-10 візуальний локатор пошкоджень

Робоча температура:  від 0 до +40°C

Довжина хвилі:  650 нм±10нм

Оптичний роз'єм:  універсальний 2,5мм для FC, SC, ST

Вихідна потужність:  10 мВт

Режими роботи:  CW (безперервне випромінювання)/ 2Гц

Ресурс акумулятора:  12 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Температура зберігання:  –20 до +70°C

Діапазон виміру відстаней:  до 12 км

Вага:  67,8 г

Розміри:  120 х 33 х 30 мм

Комутатор GS724TPP

21 450,71 ₴
Наявність: 2 В наявності
Комутатор Netgear GS724TPP 24x1GE PoE+(380W), 2xSFP, керований

IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

IEEE 802.3i 10Base-T

IEEE 802.3ad Link Aggregation /(LAG з LACP)

IEEE 802.1q /Маркування VLAN

IEEE 802.1p /Клас обслуговування (QoS)

IEEE 802.1d /Протокол Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1s /Протокол Multiple Spanning Tree (MSTP)

IEEE 802.1x /Контроль доступу до мережі RADIUS

IEEE 802.3z Gigabit Ethernet /1000BASE-SX/LX

IEEE 802.3ab 1000BASE-T

IEEE 802.3u /100BASE-T

IEEE 802.3x /Повнодуплексний контроль потоку

IEEE 802.1w /Протокол Rapid Spanning Tree (RSTP)

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3 Ethernet

Наявність: 1 В наявності
Полірувальна машина для оптичних конекторів DL-550

Тип: великий обсяг, інсталяція

Джерело тиску: спіральна пружина, квадратний тип тиску

Потужність полірування (макс.): 20 роз’ємів для FC/SC/ST і 24 роз’єми для LC/MU

Розміри: 390*310*370 мм

Вага: 27 кг

Вхідна напруга: 100-120 В змінного струму, 50/60 Гц або 220-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Наявність: 1 В наявності
Sumitomo T-502S KIT зварювальний апарат 

Тип зварних волокон:  SMF (G.652), MMF (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655), BIF (G.657)

Діаметр волокон:  125 мкм, діаметр покриття від 250 мкм до 3,0 мм мульти прижимами

Довжина сколотого волокна:  5 ~ 16 мм для єдиного волокна, 8 мм для дроп кабелю

Втрати  зварного з'єднання:  SMF: 0.02 дБ, MMF: 0.01 дБ, DSF: 0.05 дБ, NZDSF: 0.05 дБ

Зворотні втрати:  ≥60 дБ

Швидкість зварювання:  6 сек. SM G652 Quick Mode

Швидкість термоусадки:  12 сек FPS-61-2.6 гільзи 60 мм 0.25 Quick Mode

Перегляд волокон / Збільшення:  2 CMOS камери: 180X (zoom: 370X) для осі X или Y

Тест на розрив:  1.96 ~ 2.09 N

Технологія зварювання вололокон NanoTune

Конекторизація кабелю та патч-кордів

Наявність: 1 В наявності
JW3307A вимірювач зворотних втрат для тестування отпичних компонетів при виробництві
Вимірювач зворотних втрат
  • Довжини хвиль випромінювання: 1310/1550 нм
  • Конектор: FC/APC
  • Вимірювані зворотні втрати: 0 ~ 75 дБ
  • Довжини хвиль приймача: 850/1300/1310/1550 нм
  • Стабільність джерела випромінювання: 0.05 дБ (1година при 25°С)
  • Похибка виміру: ±0.3 дБ
  • Роздільна здатність: 0.01 дБ
Вимірювач внесених втрат
  • Довжини хвиль випромінювання: 800 ~ 1700 нм
  • Довжини хвиль приймача: 850/1300/1310/1550 нм, інші довжини хвиль на замовлення
  • Конектор вимірювача: FC/SC/ST/універсальний 2.5 мм /універсальний 1.25 мм
  • Тип приймача: InGaAs
  • Одиниці вимірювання: dBm/dB/xW
  • Діапазон вимірюваної потужності: +3 ~ -80 дБм
  • Роздільна здатність: Нелінійна 0.001 дБ; Лінійне 0.001 нВт/мкВт/мВт
  • Похибка виміру: ±5%
Наявність: 2 В наявності
Grandway FHS1D02 джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі на виході (нм):  1310/1550

Тип лазера:  LD

Конектор:  FC/PC

Стабільність вихідних параметрів Короткочасна (15 хвилин):  <0.1 дБ

Довготривала (>5 годин):  <0.2 дБ

Центральна довжина хвилі (нм):  1310±20 / 1550±20

Спектральна ширина (нм):  5

Частота модульованого сигналу (Гц):  270/1000/2000

Вихідна потужність (дБм):  -5

Автовимкнення:  Так

Підсвічування:  Так

Робоча температура:  від -10 до +50°C

Температура зберігання: від -20 до +70°C

Джерело живлення: 2 батарейки Li-ion; 5V AC/DC адаптер

Розміри Д х Ш х В (мм):  115 * 65 * 30

Вага (гр):  140

Наявність: 1 В наявності
Miller № 86 1/2SF ножиці для різання арамідних ниток (Kevlar, Twaron)

Використана високовуглецева сталь, гарячого кування

Інструмент оснащений як ріжучими лезами, одне з яких зазубрене

Швидка віддача пружини і два гострих кінця

Ввиготовлені в США

Довжина 165 мм

Вага 136 г

Наявність: 16 В наявності
Grandway VLS-8-30 візуальний локатор пошкоджень

Робоча температура:  від 0 до +40°C

Довжина хвилі:  650 нм±10нм

Оптичний роз'єм: універсальний 2,5мм для FC, SC, ST

Вихідна потужність: 30 мВт

Режими роботи:  CW (безперервне випромінювання)/ 2Гц

Ресурс акумулятора:  6 г

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Температура зберігання:  –20 до +70°C

Діапазон виміру відстаней:  до 18 км

Вага:  67,8 г

Розміри:  120 х 33 х 30 мм