821 мультистрипер для дроту Ø 0.4-1.3 мм

537,30 ₴
Miller 821 мультистрипер для різання та зачистки дроту Ø 0.4-1.3 мм

Товщина зачищаючих кабелів Ø від 0.40 мм до 1.3 мм

Зовнішний діаметр проводу: 0.4мм, 0.5мм, 0.6мм, 0.8мм, 1.0мм,  1.3мм

Довжина 159 мм

Вага 107,7 г

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Стрипер / різак Miller 821 для видалення оболонок проводів різних перетинів. Модель 821 зачищає і розрізає дроти розміром 0,40-1,3 мм.

821
11 од.

Технічний паспорт

Діаметр кабелю
0.4 - 3 мм

16 інших продуктів у цій же категорії:

Комутатор GS724TPP

21 450,71 ₴
Наявність: 2 В наявності
Комутатор Netgear GS724TPP 24x1GE PoE+(380W), 2xSFP, керований

IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

IEEE 802.3i 10Base-T

IEEE 802.3ad Link Aggregation /(LAG з LACP)

IEEE 802.1q /Маркування VLAN

IEEE 802.1p /Клас обслуговування (QoS)

IEEE 802.1d /Протокол Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1s /Протокол Multiple Spanning Tree (MSTP)

IEEE 802.1x /Контроль доступу до мережі RADIUS

IEEE 802.3z Gigabit Ethernet /1000BASE-SX/LX

IEEE 802.3ab 1000BASE-T

IEEE 802.3u /100BASE-T

IEEE 802.3x /Повнодуплексний контроль потоку

IEEE 802.1w /Протокол Rapid Spanning Tree (RSTP)

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3 Ethernet

Наявність: 1 В наявності
SUMITOMO TYPE-72C+ KIT зварювальний апарат для магістральних волоконно-оптичних ліній зв'язку

Технологія вирівнювання серцевин у високій роздільній здатності

NanoTune технологія зварювання волокон за програмою штучного інтелекту

Відображення на моніторі заряду акумулятора з точною оцінкою доступної кількості зварювань

Дві незалежні автоматичні термоусадочні печі

Автоматичне колібрування дуги

Внесення втрат для створення фіксованого атенюатора від 0,1 дБ до 15 дБ з наростанням 0,1 дБ

Універсальні прижими буфера 250 мкм, 900мкм, tight & loose buffer

SumiCloud – додаток до смартфону (опція)

Вбудовані відео інструкції

Наявність: 2 В наявності
Miller FOKC ножиці для різання арамідних ниток волоконно отпичного кабелю

Зазубрені різальні леза

Легкі та компактні

Зворотна пружина

Ергономічні амортизуючі ручки

Високовуглецеву сталь

Довжина 146 мм

Вага 72 г

Наявність: 1 В наявності
Miller № 86 1/2SF ножиці для різання арамідних ниток (Kevlar, Twaron)

Використана високовуглецева сталь, гарячого кування

Інструмент оснащений як ріжучими лезами, одне з яких зазубрене

Швидка віддача пружини і два гострих кінця

Ввиготовлені в США

Довжина 165 мм

Вага 136 г

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHM2A01 оптичний мультитестер

Калібрувальні довжини хвиль:  850/1300/1310/1490/1550/1625 нм

Конектор:  змінний FC/PC, SC/PC

Пам'ять:  999 записів

Встановлення референтних значень:  є

Одиниці виміру:  дБ/дБм/мВт/мкВт

Точність відображення:  0,01 дБ

Точність виміру:  ± 0,2% ±1 нВт

Визначення довжини хвилі:  1310/1490/1550 (вхідна потужність > -40 дБм)

Виявлення тону:  270 Гц / 1кГц / 2кГц (вхідна потужність > -40 дБм)

Діапазон вимірювань:  від -70 до +10 дБм

Наявність: 1 В наявності
Полірувальна машина для оптичних конекторів DL-550

Тип: великий обсяг, інсталяція

Джерело тиску: спіральна пружина, квадратний тип тиску

Потужність полірування (макс.): 20 роз’ємів для FC/SC/ST і 24 роз’єми для LC/MU

Розміри: 390*310*370 мм

Вага: 27 кг

Вхідна напруга: 100-120 В змінного струму, 50/60 Гц або 220-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Наявність: 1 В наявності
Grandway OFI-3 визначник наявності та направлення сигналу у волокні

Розпізнавання довжини хвилі: від 850 до 1650 нм

Розпізнавання типу сигналу:  CW (безперервне випромінювання), 2 кГц, 1 кГц, 270 Гц ±5 %

Тип детектора:  InGaAs 2 шт

Тип фіксатора:  H 0.9/0.25 для непокритого оболонкою волокна; H 2.5 для волокна в оболонці

Чутливість 1310 нм:

- від + 11 дБм до -20 дБм (безперервне випромінювання)

- від + 11 дБм до - 10 дБм (модульований сигнал)

Чутливість 1550 нм:

- від + 11 дБм до -30 дБм (безперервне випромінювання)

- від + 11 дБм до - 18 дБм (модульований сигнал)

Світлова індикація:

- наявність сигналу у волокні, частота сигналу (2 кГц/1 кГц/270 Гц ±5%)

- інтенсивність сигналу (5 рівнів)

- низький заряд акумулятора

Наявність: 1 В наявності
Grandway FHS2Q02F джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі: 1310/1490/1550/1625 нм

Тип конектора:

– FC/PC, SC/PC,

– ST/PC – опціонально,

– FC/APC, SC/APC, ST/APC – доступні до замовлення

Тип випромінювача: LD

Ширина спектру: 3 нм

Частота модуляції: 270 Гц, 1 кГц, 2 кГц

Вихідна потужність: -5 дБм ± 0,5 дБ

Автовимкнення: Є

Підсвічування: Є

Температура експлуатації:  -10 ° до +50 °С

Температура зберігання:  -20 ° до +70 °С

Акумулятори:  Ni-MH AA 2500мАч, 2шт (не входять у стандартний комплект поставки)

Наявність: 20 В наявності
Miller FTS іструмент для надрізу буферних трубок 1,6-6 мм

Одноетапний прецизійний інструмент 

Надрізи на буферних трубках розміром  від 1.6 мм до 6.0 мм

Товщина стінки трубок:  0.229 - 0.381 мм

Вага:  28 г

Розміри:  95 х 16 мм

Наявність: 2 В наявності
Grandway FHS1D02 джерело лазерного випромінювання стабілізоване

Довжина хвилі на виході (нм):  1310/1550

Тип лазера:  LD

Конектор:  FC/PC

Стабільність вихідних параметрів Короткочасна (15 хвилин):  <0.1 дБ

Довготривала (>5 годин):  <0.2 дБ

Центральна довжина хвилі (нм):  1310±20 / 1550±20

Спектральна ширина (нм):  5

Частота модульованого сигналу (Гц):  270/1000/2000

Вихідна потужність (дБм):  -5

Автовимкнення:  Так

Підсвічування:  Так

Робоча температура:  від -10 до +50°C

Температура зберігання: від -20 до +70°C

Джерело живлення: 2 батарейки Li-ion; 5V AC/DC адаптер

Розміри Д х Ш х В (мм):  115 * 65 * 30

Вага (гр):  140

Адаптер ST-ST SM DX

50,84 ₴
Наявність: 10 В наявності
Адаптер ST-ST SM Duplex

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95% RH

Наявність: 7 В наявності
Grandway FHP12A вимірювач оптичної потужності мініатюрний

Модель:  FHP12A

Довжини хвиль, (нм):   850/1300/1310/1490/1550/1625

Конектор:  універсальний 2.5 мм

Тип детектора:  InGaAs

Точність:  ±0.35 дБ ±10нВт

Роздільна здатність:  0.01 дБ

Діапазон вимірювань (дБм):  від - 70 до + 10 @ 1550 нм

Час безперервної роботи:  близько 230 годин

Дві батарейки:  1.5 В типу ААА

Розміри/Вага:  120 х 33 х 30 мм / 70 г