Атенюатор LC-LC (Female-Female)

123,99 ₴
Атенюатор LC-LC (Female-Female)

Тип виконання: LC (Female) – LC (Female)

Полірування: PC

Загасання, що вноситься: 10 дБ

Точність загасання: ±10%

Матеріал корпусу: Пластик

Робоча температура: -40 ~ +80 °C

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Універсальні оптичні атенюатори Female-Female (розетка-розетка), роз'єми LC, загасання 10 дБ, що вноситься, пластиковий корпус, кожен атенюатор у своєму окремому пакеті. Оптичні атенюатори використовується для навмисного зниження рівня потужності оптичного сигналу в лініях ВОЛЗ, щоб уникнути перевантаження входу оптичного приладу надмірно потужним сигналом. Атенюатори бувають з фіксованим рівнем ослаблення та зі змінним, у вигляді оптичної прохідної розетки та у вигляді зварених волокон. Атенюатори використовуються в магістральних та локальних мережах, кабельних мережах та при проведенні вимірювань на лініях зв'язку.

ATNLC-F
10 од.

2 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 1 В наявності
JW3303 Оптичний змінний атенюатор

Діапазон довжин хвиль ослаблення: 1260~1650 нм

Тип волокна: 9/125 мкм SM

Оптичний роз'єм: FC/PC

Калібровані довжини хвилі: 1310, 1490, 1550, 1625 нм

Діапазон вимірювання: 2~60 дБ

Роздільна здатність: 0.05 дБ

Мінімальні внесені втрати: <2.0 дБ

Лінійність: ±0.5 дБ

Повторення: ±0.2 дБ

Точність згасання: ±0.8 дБ

Зворотні втрати на вході/виході: >35 дБ (типове значення 40 дБ)

Максимальний вхід: +20 дБм

Наявність: 5 В наявності
Grandway FHA2S02 атенюатор цифровий змінний оптичний

Діапазон згасання:  0 ~ 60 дБ

Тип волокна: Одномодове волокно

Калібрована довжина хвилі:  1310/1550 нм

Лінійність:  <0.3 дБ

Точність:  0.2 при 3-30 дБ 1.0 при 30-60 дБ 2.0 при 60-80 дБ

Втрати, що вносяться:  <3 дБ

Зворотні втрати:  >50 дБ для PC, >60 дБ для APC

Максимальна вхідна потужність:  +24 дБ

Джерело живлення:  2 батареї Ni-MN, 1.2 В

Конектор: FC/PC, SC/PC, ST/PC, можливе полірування APC

Робоча температура:  від -10°С до +50°С

Температура зберігання:  від -20°С до +60°С

Відносна вологість 0% ~ 95% (без конденсату)

Розміри:  160x76x45 мм

Вага: 360 г (включаючи батареї)