Адаптер MTRJ-MTRJ

123,99 ₴

Адаптер оптичний MTRJ-MTRJ (Female-Female)

Кількість
Add to wishlist

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Оптоволоконний адаптер MTRJ Female– MTRJ Female, одномодовий дуплекс, низькі внесені втрати, висока точність вирівнювання, внесені втрати ≤ 0,20 дБ, довговічність 1000 з'єднувань, робоча температура від -40°C до +85°C.

ADP-MTRJ
10 од.

3 інших продуктів у цій же категорії:

Наявність: 1 В наявності
Адаптер LC-FC Simplex Singlemode (Female-Female)

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Тип полірування: UPC

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95%

Адаптер ST-ST SM DX

50,84 ₴
Наявність: 10 В наявності
Адаптер ST-ST SM Duplex

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95% RH