Адаптер LC-FC Simplex Singlemode (Female-Female)

379,83 ₴
Адаптер LC-FC Simplex Singlemode (Female-Female)

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Тип полірування: UPC

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95%

Кількість
Add to wishlist
Останні товари на складі

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Guarantee safe & secure checkout

Гібридний симплексний одномодовий волоконно-оптичний адаптер LC Female - SC Female одномодовий, пластик, UPC, сірий, з фланцем.

  • Матеріал втулки: цирконієва кераміка
  • Тип полірування: UPC
  • Внесені втрати ≤0,2 дБ
  • Робоча температура: від -20°C до 70°C
  • Зберігання: від -40°C до 85°C
  • Вологість: 95%
ADO-LCFC
1 од.

3 інших продуктів у цій же категорії:

Адаптер ST-ST SM DX

50,84 ₴
Наявність: 10 В наявності
Адаптер ST-ST SM Duplex

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95% RH