tags

    No tags have been specified yet.
PrestaShop

Активні фільтри

Адаптер ST-ST SM DX

50,84 ₴
Наявність: 10 В наявності
Адаптер ST-ST SM Duplex

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95% RH

Наявність: 1 В наявності
Адаптер LC-FC Simplex Singlemode (Female-Female)

Матеріал втулки: цирконієва кераміка

Тип полірування: UPC

Внесені втрати ≤0,2 дБ

Робоча температура: від -20°C до 70°C

Зберігання: від -40°C до 85°C

Вологість: 95%